24.5. VC SSK Sokolov - SP 30 + 30, StP 3 x 20

Střelecké soutěže se po nucené přestávce začínají také rozbíhat. Naši pistoláři se zúčastnili v Sokolově soutěže "VC SSKP Sokolov" , která je součástí Karlovarské ligy v disciplínách sportovní - 28 startujících a standardní pistole - 12 startujících. Naše klubové barvy byly pět vidět na stupních vítězů.

Zasloužili se o to především naši nejlepší pistoláři Martin Kubeš starší a mladší, Tereza Tomanová. Ve sportovní pistoli skončil v kategorii mužů Martin Kubeš mladší na 3.místě výkonem 555 b. Martin Kubeš starší zvítězil v kategorii seniorů krásným výkonem  572 b., Tereza Tomanová v kategorii žen, juniorek a dorostu skončila na 2.místě výkonem 541 b. Ve standardní pistoli skončil  Martin Kubeš starší v kategorii mužů na 3.místě 547 b.