8.8. Pohár Lobez - StP 20 + 20 + 20, SP 30+ 30

Náš klub uspořádal tradiční letní soutěž „Pohár Lobez“ v disciplínách standardní a sportovní pistole.  Počasí nám celkem přálo, bylo slunečno. Již potřetí jsme mohli soutěž uskutečnit na elektronické terče. Od 9,00 hod. začala standardní pistole a od 11,00 hod. sportovní pistole. Přes malé technické problémy s obsluhou techniky jsme vše zvládli velmi dobře.

Ve standardce startovalo 7 závodníků v jedné kategorii, ve sportce startovalo 29 závodníků ve čtyřech kategoriích. V méně početné konkurenci jednotlivých kategorií byli svými výkony vidět také naši pistoláři.

Ve standardce skončil na 2.místě Jindřich Skupa výkonem 551 b. Ve sportovní pistoli mezi seniory vyhrál Jindřich Skupa výkonem 567 b. V kategorii žen a juniorek skončila na 3.místě Tereza Tomanová výkonem 539 b. V kategorii dorostu skončil na 3.místě Tomáš Tilňák výkonem 545 b.

Všem našim úspěšným gratulujeme. Příští víkend nás čeká v Lobzích Akademické M ČR a 3.kolo Českého poháru mládeže.