14.4. Jarní cena Dukly - StP 3 x 20, SP 30 + 30

V Plzni začala nová kulová sezóna 2024 soutěžemi „Jarní cena Dukly“ v pistoli a „Jarní soutěž Dukly“ v pušce. Krásné letní počasí provázelo celý den. V pistolích byly vypsány disciplíny standardní a sportovní pistole.

Ve standardce se zúčastnilo 18 závodníků, ve sportce se zúčastnilo 54 závodníků. Na začátek sezóny je 72 startů velmi pěkná účast. Slušných výsledků bylo dosaženo „jen“ na medailových pozicích. Je začátek sezóny.

První soutěž nové sezóny si nenechalo ujít z našeho klubu sedm pistolářů, v kategorii žen a dorostu jsme neměli zastoupení.

Jediným, kdo podržel klubové barvy na stupních vítězů byl Jindřich Skupa. Ve sportovní pistoli v kategorii seniorů zvítězil výkonem 566 b. Gratulujeme !!!

Za týden nás čeká již 1. kolo KSZ a KZR.